SPA procedūras

Procedūras Jūsu skaistumam un veselībai!

Ķermeņa atjaunojošā masāža / 70 min / 65 EUR
Ārstnieciskās un relaksējošās masāžas kombinācija pilnīgai ķermeņa atjaunošanai un atslābināšanai. Uzlabo asins un limfas cirkulāciju, palīdz pie hroniskām muskuļu sāpēm, galvassāpēm un stīvuma. Sniedz tūlītēju dzīvīguma sajūtu.

Muguras masāža / 30 min / 35 EUR
Palielina asins plūsmu uz smadzenēm, palīdz pret ikdienas reiboņiem, rada lielāku “nomoda” sajūtu, veicina prāta asumu, mazina muskuļu sāpes un stīvumu.

Aroma masāža / 60 min / 50 EUR
Visa ķermeņa masāža ar maigiem pieskārieniem un viegliem uzspiedieniem, izmantojot dabiskās aromātiskās eļļas. Palīdz atslābināt ķermeni, atbrīvo muskuļu saspringumu, uzlabo emocionālo stāvokli.

Kāju un pēdu masāža / 30 min / 30 EUR
Palīdz mazināt muskuļu sāpes un “nogurušo kāju” sajūtu. Mazina pēdu un kāju pietūkumu, veicina labāku asinsriti visā ķermenī, uzlabo miega kvalitāti.

Bukālā skulpturējošā masāža sejai / 90 min / 55 EUR
Atslābina saspringušos muskuļus, mazina to sāpes. Nostiprina sejas ovālu, uzlabo ādas tvirtumu, samazina pietūkumu, izlīdzina mazās grumbiņas un kopumā atbrīvo seju no saspringuma.

Ķermeņa vakuuma masāža + RF liftings / 60 min / 30 EUR
Procedūras rezultāti ietver sevī ķermeņa ādas liftingu un nostiprināšanu; apstrādājamo zonu apmēru samazināšanu; ķermeņa kontūru uzlabošanu; celulīta samazināšanu; ādas tekstūras un kvalitātes uzlabošanu; krunciņu un striju izlīdzināšanu.

Kavitācija + RF liftings ar vakuuma masāžu / 120 min / 45 EUR
Kavitācija darbojas ar mērķi samazināt tauku uzkrājumus lokālās ķermeņa problēmvietu zonās. Tā uzlabo arī ādas izskatu, samazinot “apelsīna mizas” efektu un pilnveidojot konkrētu ķermeņa zonu formu. Tā ir ļoti efektīva metode aptaukošanās ārstēšanai. Procedūra ir nesāpīga, komfortabla un efektīva.

Presoterapijas procedūra ar ietīšanu / 60 min / 40 EUR
Jau pēc pirmās procedūras ir acīmredzami rezultāti: samazinās vidukļa, gurnu apjoms un kāju pietūkums; uzlabojas asinsrite un limfas plūsma; notiek figūras korekcija un celulīta ārstēšana; notiek venozo slimību ārstēšana; tiek likvidēts pietūkums (tajā skaitā arī posttraumatiskais); notiek pēcoperācijas rehabilitācija; uzlabojas zarnu darbība un visa ķermeņa tonuss; tiek likvidētas sāpes pēc fiziskām aktivitātēm. Tāpat ar presoterapijas palīdzību tiek nostiprinātas vēdera sieniņas sievietēm pēc dzemdībām.

icon-hand

solārijs

Solārijs

SunVision V200 XXL

Lai veiktu pierakstu uz solārija seansu, lūdzu, sazinieties ar mums!